Mafsallı Tente

MAFSALLI TENTE ÖZEL KOL SİSTEMİ SAYESİNDE İLERİYE VE GERİYE HAREKET SİSTEMİ SAĞLANMIŞ BİR TENTEMODELİDİR. BU KOLLAR İÇİNDE ÇELİK HALAT SİSTEMİ VE ÖZEL YAY SİSTEMİ KULLANILARAK KOLLARIN İLERİYE DOĞRU SERT BİR ŞEKİLDE AÇILMASI SAĞLAMAKTADIR. KOLLAR ÖN TUTUCU ADI VERİLEN ALÜMİNYUM SAYESİNDE ÖN KISIMDA BULUNMAK DA OLAN % 100 ALÜMİNYUM ÖN KORNİŞ ADI VERİLEN PARÇAYA VİDALAMA YAPILARAK SABİTLENMEKTEDİR. ARKA KISIMDA BULUNAN KAFES SİSTEMİ TENTE KOLLARI İLE ARKADA KISIMDA BULUNAN 40 X 40 KUTU PROFİL ,ALTLARINDA KULLANILAN, MONTAJ ÜRÜNÜDÜR.

MAFSALLI TENTE MONTAJ AYAKLARIMIZ TAVAN VE DÜZ AYAK OLARAK  İKİ ÇEŞİTTİR. TAVAN AYAK BALKON ALTLARINDA YAPILAN MONTAJLARDA KULLANILIR.. DÜZ AYAK İSE DÜZ CEPHE OLAN YERLERDE DİREK OLARAK DÜZ MONTAJ YAPILMAKTADIR..MONTAJI SIKINTILI YERLERE ÖZEL AYAK HAZIRLANARAK MONTAJ YAPILIR.
MAFSALLI TENTE ÜZERİNDEKİ BRANDA MALZEMESİ AKRİLİK KUMAŞ VE POLYESTER KUMAŞLARDAN YAPILMAKTADIR.GENELLİKLE AKRİK KUMAŞ TERCİH EDİLMEKTEDİR.GEREK SAĞLAMLIK GEREKSE BOL RENK SEÇENEĞİ BULUNMAKTADIR.HEMEN HEMEN HER CEPHEYE ALANA MEKAN GÖRE DESEN VE RENK UYUMU SAĞLAMAKTADIR.AVRUPA AKRİLİK KUMAŞLARINDA 5 YIL SOLMAMA GARANTİSİ MÜŞTERİYİ CEZB ETMEKTEDİR.
YAPTIĞIMIZ TENTELER MONTAJ YAPILDIKTAN SONRA 2 YIL GARANTİMİZ ALTINDADIR.TENTELERDE KULLANDIĞIMIZ SOMFY MARKA TENTE MOTORLARI İLE TENTELERE ŞIKLIK KATMAKTA VE DAHA MODERN Bİ ŞEKİLDE KULLANMANIZI SAĞLAR.KUMANDA İLE AÇILIP KAPANMASI SİZE DAHA KOLAYLIK SAĞLAR.
TEKNİK ÖZELLİKLERİ
·         ALÜMİNYUM ENJEKSİYON, DÖKÜM PARÇALAR, ALÜMİNYUM PROFİLLER,
·         ELEKTROSTATİK TOZ BOYA (RAL KATALOGU RENKLERİ, STANDARTOLARAK RAL 9016 BEYAZ),
·         150, 200, 250, 300 VE 350 CM AÇILIM,
·         2-6M TEK PARÇA UZUNLUK,
·         45º’YE KADAR KADEMESİZ AYARLANABİLİR EĞİM,
·         MANUEL VEYA MOTORLU (SOMFY),
·         MOTORLU MODELLER DÜĞMELİ, UZAKTAN KUMANDALI
·         SU GEÇİRMEZ, DAYANIKLI, AKRİLİK VEYA POLYESTER KUMAŞ,
·         50 FARKLI RENK VE DESEN SEÇENEĞİ,
·         DALGALI VEYA DÜZ ÖN SAÇAK.